PLUS

Roman jest świetnym mistrzem IC

Kolejna rzecz, za którą sporo ludzi może mnie zlinczować, czyli oczywiście stwierdzenie, że Roman Reigns jest świetnym mistrzem Interkontynentalnym. Na dzisiejszym RAW pokonał po bardzo dobrej walce Samoa Joe, broniąc swój tytuł mistrzowski po raz kolejny. Wcześniej wielokrotnie bronił pas w Open Challenge’ach, a te pojedynki również stały na wysokim poziomie ringowym.

Może i Roman nie robi świetnych segmentów, jak Miz, jednak od kilku, a nawet kilkunastu miesięcy zdecydowanie nie możemy powiedzieć, że jest on przysłowiowym „drewnem”. Robi coraz lepsze walki takie, jak świetne pojedynki: z AJ Stylesem na Extreme Rules i Payback 2016, z Sethem Rollinsem na Money in the Bank 2016 czy też Johnem Ceną na No Mercy 2017. Teraz pokazuje, że znacznie poprawił swoje umiejętności ringowe i hejt w jego stronę nie jest w pełni uzasadniony.

Teraz mówi się, że jego reign z tytułem mistrzowskim Intercontinental dobiega końca, by na Wrestlemanii pokonać Brocka Lesnara, zdobywając pas Universal. Jeśli jego reign z mistrzostwem UV będzie tak świetny, jak ten obecny to szykują się bardzo dobre miesiące na Monday Night RAW.

1 2 3 4 5 6 7

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany