PLUS

Bu… Balor Club Fofofofofo lajf

Chyba najprzyjemniejszy na tę chwilę moment w tym roku w WWE to oczywiście prawdopodobne połączenie Finna Balora z Lukiem Gallowsem i Karlem Andersonem. Federacja w końcu postanowiła to zrobić, gdyż od dawien dawna ta trójka jest bardzo słabo prowadzona. WWE nie ma na nich pomysłu, więc to połączenie jest uratowaniem ich reputacji na RAW, a może nawet początkiem wielkiego pushu. Jak to będzie wyglądać?

Miejmy nadzieję, że federacja ma na to pomysł, gdyż potencjał jest wielki. Zdecydowanie będą zdobywać świetne reakcje fanów, pokazał to już segment, w którym Balor ogłosił, że razem z Gallowsem i Andersonem zmierzy się z Eliasem i Miztourage. Finn cały czas zbiera pop od publiczności, a jego przyjaciele razem z nim mogą to również mieć. Jednak czy będą oni występować jako Face’owie? Dzisiejszy występ w Main Evencie RAW pokazał, że może tak z początku być.

Kto wie, czy nie powtórzy się sytuacja z 2016 roku, kiedy to AJ Styles na czele The Clubu przeszedł szokujący Heel Turn, atakując Johna Cenę. Tutaj może być podobnie pod względem Finna Balora, który po Wrestlemanii ruszyłby po tytuł mistrzowski Universal, przechodząc Heel Turn, by rywalizować z nowo koronowanym mistrzem Romanem Reignsem. Miejmy nadzieję, że tak właśnie się stanie.

1 2 3 4 5 6 7

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany