MINUS

Miz powraca na następnym RAW

Jest to wiadomość podana pod koniec dzisiejszego Monday Night RAW. Bo Dallas przed walką z Balorem, Gallowsem i Andersonem ogłosił, że Elias i Miztourage dedykują piosenkę swojemu liderowi, który powróci na RAW w następnym tygodniu. Zdecydowanie się zawiodłem tą informacją. Dlaczego? Ponieważ taki powrót nie powinien być zapowiadany, WWE robi ogromne błędy, zapowiadając powroty wrestlerów.

O wiele większe momentum zrobiłoby usłyszenie po raz pierwszy od ponad miesiąca theme songu The Miza podczas Royal Rumble Matchu. Czemu WWE postanowiło, żeby poprzedni mistrz Interkontynentalny wrócił już na drugim Monday Night RAW w tym roku? Przecież dużo on nie zrobi w jakości RAW, a taki powrót 28 stycznia zebrałby z pewnością niesamowitą reakcję. Teraz będzie to po prostu „jej, Miz wraca”.

Reakcja nie będzie znacznie odbiegać od tej, jaką słyszymy za każdym razem, a to wszystko przez to, że będziemy przygotowani na to już tydzień wcześniej. Niefajnie WWE, niefajnie.

1 2 3 4 5 6 7

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany