Dzisiejsze plusy i minusy z RAW są ostatnimi, które zobaczymy przed Wrestlemanią (oczywiście chodzi mi o RAW, ponieważ wiadomo, że już jutro pojawią się również plusy i minusy ze SmackDown Live, na które już teraz serdecznie zapraszam). „Czerwonym” został już tylko jeden przystanek, a właściwe to jest już meta drogi do Wrestlemanii. Jak co roku, był to burzliwy okres w WWE. Tegoroczne Road To WM nie wypadło najgorzej, choć jak wiadomo, zawsze mogło być lepiej.

Teraz już standardowo przypomnienie walk z wczorajszej gali:

• Bayley pokonała Sonye Deville;

• Seth Rollins okazał się lepszy od Finna Balora;

• Goldust musiał uznać wyższość „Woken” Matta Hardyego;

• Elias zwyciężył w starciu z Heathem Slaterem;

• Asuka wraz z Daną Brooke wyszły zwycięsko ze starcia z mistrzynią kobiet RAW — Alexą Bliss oraz Mickie James.

Wczorajsza gala nie obfitowała w dużą ilość pojedynków, a nawet te, które się odbyły, nie trwały długo, poza jednym wyjątkiem. 

RAW kończy drogę do Wrestlemanii, dobrym wydaniem tygodniówki, a teraz czas zapoznać się z plusami i minusami z tejże gali.

1 2 3 4 5

O Autorze

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany