PLUSY I MINUSY

Plusy i minusy z RAW – 02.04.2018

Plus/Minus

Segment, który pokazał braki Rondy Rousey

Segmentem otwierającym wczorajsze RAW, było „spotkanie” się twarzą w twarz uczestników Mixed Tag Team matchu, który odbędzie się na Wrestlemanii. Toteż logiczne jest, że był ten segment temu poświęcony. Stephanie McMahon i Triple H to klasa sama w sobie i już niejednokrotnie pokazywali nam, że na mikrofonie potrafią rozbawić, zasmucić, po prostu wzbudzają emocje. Po drugiej stronie barykady stoi Kurt Angle, który również radzi sobie dobrze, jeśli chodzi o sprawy oratorskie, ale jedyne zastrzeżenia mam do nowego nabytku WWE, czyli do Rondy Rousey. 

Nie wiem, czym to jest spowodowane, ale Rondy nie da się słuchać… Na mikrofonie wypada ona naprawdę blado, a w federacji Vinca McMahona jednak umiejętności przemawiania są bardzo ważne. Ten segment dobitnie pokazał, że Ronda po prostu sobie jeszcze nie radzi. Nie wiem, czy to przez stres, a może inne czynniki wpływają na to, że mówcą jest jak na razie średnim. 

Dlaczego jest to „Plus/Minus„? A no dlatego, że negatywnym aspektem było to, o czym pisałem we fragmencie u góry, a pozytywem był sam segment. Nie licząc średniego „występu” byłej mistrzyni UFC, wszystko wyglądało tam co najmniej dobrze.

KATEGORIE
PLUSY I MINUSYWIW

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

KOMENTARZE

*

*