PLUSY I MINUSY

Plusy i minusy z RAW – 02.04.2018

Plus

Promo Johna Ceny

Tydzień przed Wrestlemanią, a my wciąż nie jesteśmy na 100% pewni, czy Undertaker zawalczy z 16-krotnym mistrzem WWE — Johnem Ceną. W tym tygodniu Cena standardowo już dla siebie pojawił się na RAW i dał promo, w którym wielokrotnie wyzywał Deadmana na pojedynek, ale również w mocnych słowach go atakował. M.in. wspominał o tym, że Taker zawiódł fanów, którzy na niego liczyli, ale i tak najbardziej zapamiętanym momentem będzie sama końcówka przemówienia. Lider Cenation powiedział, że może i Undertaker zostawił kapelusz w ringu, ale również zostawił jaja w domu. Stwierdził on również, że skoro nie zawalczy z Phenomem, to zawita na Wrestlemanie jako… widz. Powiedział również, że jest z tego powodu dumny.

Niby było to promo, takie jak te wszystkie od kilku tygodni, ale ja jednak uważam trochę inaczej. Tego słuchało mi się przyjemniej, nawet sama publika reagowała inaczej niż zwykle. Było to lepiej niż dobre. Co niewątpliwie jest wielkim plusem.

Jednak dalej niewyjaśniona pozostaje sytuacja walki Cena-Taker na Wrestlemanii. Odpowiedź otrzymamy w niedziele, ale czy to nie jest już trochę za późno?

KATEGORIE
PLUSY I MINUSYWIW

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

KOMENTARZE

*

*