PLUSY I MINUSY

Plusy i minusy z RAW – 02.04.2018

Plus/Minus

Zakończenie show

Dziś praktycznie całe plusy i minusy krążą wokół segmentów z wczoraj, wyjątkiem jest oczywiście punkt o walce Rollins kontra Balor. I w tym podpunkcie nie będzie inaczej, bo będę mówił, a raczej pisał o segmencie, który zakończył wczorajszą galę. 

Na początku do ringu wszedł Brock Lesnar oczywiście wraz z Paulem Heymanem i tak, jak od kilku tygodni mają w zwyczaju, Heyman mówił o walce Lesnar-Reigns. Co ciekawe przed ringiem — na rampie stała część szatni WWE. Mieli oni pilnować bezpieczeństwa i nie dopuścić The Big Doga do bestii. Po promie na wcześniej wspomnianej rampie zjawił się pretendent do tytułu Universal. „Obstawa” nie chciała go przepuścić, ale Reigns nie starał się ich przekonywać siłą. Zaczął ich wypytywać, czy chcą bronić Part-Timera, który walczy kilka razy do roku, a i tak zarabia więcej niż oni. I to zadziałało, przepuścili go bowiem, a w ringu doszło do „starcia”.

Były członek The Shield wykonał pięć Superman Punchy Lesnarowi i już celebrował w ringu, gdy The Beast wstał i wykonał mu F5 i opuścił ring ze swoim mistrzostwem…

Reasumując: Cały segment był naprawdę dobry, ponieważ oddanie tego, że szatni nie podoba się to, że Lesnar jest traktowany inaczej, było czymś bardzo dobrym. Nie podobało mi się tylko to, że to znowu mistrz Universal wyszedł „z tarczą” i do niego należały ostatnie słowa, ponieważ przez cały ich feud, jeśli dobrze pamiętam (mogę pamiętać źle, wtedy proszę, naprostujcie mnie), to Roman Reigns nie miał większego momentu dominacji nad swoim przeciwnikiem, a takowy przydałby się mu. I tak rozumiem, że ma to ukazać pretendenta jako tego słabszego, ale pamiętajmy o tym, że najprawdopodobniej dojdzie do detronizacji bestii, a jak mamy w to uwierzyć skoro ten, który ma go poskromić, jest obijany raz za razem…

 

KATEGORIE
PLUSY I MINUSYWIW

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

KOMENTARZE

*

*