Wczorajsze RAW odbyło się w Los Angeles w stanie Kalifornia.

Gala opiewała w wiele ciekawych segmentów. Między innymi ten wyświetlany na ekranie, w którego trakcie mogliśmy oglądać „przemienionego” Matta Hardego oraz Braya Wyatta. Asuka walczyła z Alicią Fox. Zwycięsko z tego starcia wyszła Japonka, lecz po samym starciu przy ringu pojawiła się Paige wraz z jej kompankami. Asuka udała się na zaplecze, niestety pani Fox nie miała tyle szczęścia i została zaatakowana nie przez Paige, ale przez jej „znajome”. 

Duża część RAW „kręciła się” wokół mistrzostwa Interkontynentalnego, ale o tym za chwilę. Drew Gulak wygrał fatal 4-way match, który zagwarantował mu udział w walce, która odbędzie się za tydzień. Na szali tego pojedynku będzie miano pretendenta do mistrzostwa Cruiserweight. Gulakowi przyjdzie się zmierzyć z Richem Swannem, który tydzień wcześniej również wygrał pojedynek z trójką rywali. 

W main evencie show bronione były pasy Tag Team RAW. The Bar podejmowało 2/3 z The Shield, czyli Setha Rollinsa i Deana Ambrose’a. 

Wczorajsze RAW stało na wysokim poziomie, a teraz dowiemy się, co było na plus, a co na minus.

1 2 3 4 5

O Autorze

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany