Wczorajsze RAW odbyło się w Memphis w stanie Tennessee.

Od wczorajszego wydania czerwonej tygodniówki zostały już tylko dwa tygodnie do pięknego jubileuszu, ponieważ za dwa tygodnie RAW będzie świętowało swoje 25 lecie. Niecały tydzień po tym wydarzeniu odbędzie się Royal Rumble, tak więc nie dziwi fakt, że WWE podbudowuję zarówno jedną, jak i drugą galę. 

Wczoraj powrócił Miz, ale o tym za chwilę. Balor Club podejmował w Main Evencie, jak to Karl Anderson nazwał „słodkie The Shield”, czyli mistrza Interkontynentalnego Romana Reignsa oraz mistrzów Tag Team RAW Setha Rollinsa i Jasona Jordana. Samoa Joe mierzył się z Rhyno. Bayley i Sasha Banks pokonały 2/3 The Absolution, czyli Mandy Rose oraz Sonye Devile. Na RAW pojawił się Brock Lesnar wraz z Paulem Heymanem, ale o tym, co to pojawienie „przyniosło” opowiem za chwilę. 

Ogólnie RAW wypadło średnio, ale też nie najgorzej, tak więc teraz dowiedzmy się, co wypadło na plus, a co na minus. 

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany