Plus

Balor Club zostają na dłużej

W zeszłym tygodniu, gdy trójka ta połączyła siły przeciwko Eliasowi i The Miztourage, zastanawialiśmy się czy jest to jednorazowy występ czy może coś, co potrwa dłużej. Wczoraj nasze wątpliwości zostały rozwiane i już wiemy, że trójka ta złączyła się na dłużej pod nazwą Balor Club. Oczywiście wszyscy sobie zdajemy sprawę, że jest to bezpośrednie nawiązanie do Bullet Clubu, do którego każdy z tej trójki należał (Finn założył Bullet Club w New Japan Pro Wrestling). 

To, że panowie „są razem”, jest niewątpliwie plusem, ponieważ jest to szansa dla całej trójki na „odświeżenie się”. No nie oszukujmy się, ale zarówno Anderson i Gallows, jak i Balor ostatnio nie zachwycają i ich booking pozostawia wiele do życzenia. No teraz nie pozostało nam nic, jak czekać na dalszy rozwój sytuacji, ale jestem dobrej myśli i sądzę, że WWE na nich „postawi” i nie zmarnują potencjału, który drzemie w tej trójce, gdy są razem. 

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany