Minus

Enzo kontuzjowany?

Wczoraj odbywała się walka o mistrzostwo Cruiserweight, w której naprzeciwko siebie stanęli Enzo Amore i Cedric Alexander. W trakcie pojedynku doszło do dziwnego zdarzenia, mianowicie mistrz stał poza ringiem, co Alexander próbował wykorzystać i wykonał akcję wysokiego ryzyka. Przeleciał nad trzecią liną i trafił w Amore, ale coś poszło nie tak.

Najprawdopodobniej Enzo źle przyjął ruch i praktycznie cały ciężar lecącego pretendenta przyjęła jego lewa kostka. Mistrz zaczął krzyczeć z bólu, nawet wdarło się mu przekleństwo, ale edytorzy WWE czuwali i zagłuszyli je. W związku z całą tą sytuacją Enzo przegrał pojedynek przez count-out, ponieważ nie zdążył dotrzeć do ringu, co sprawia, że Cedric dalej jest pretendentem do tytułu.

Oglądałem tę akcję parę razy i nie wydaje mi się, jakoby była ona workiem, ale kto wie… Wątpliwości może budzić fakt, że sędzia nie przerwał pojedynku od razu, tylko dalej był on kontynuowany, dlatego też były Tag Team partner Big Cassa został odliczony poza ringiem. Może jest to część storyline’u? Jeśli macie jakieś przypuszczenia możecie podzielić się z nami na naszej grupie facebookowej.

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany