Plus/Minus

Miz powrócił!

Naprawdę bardzo fajnie, że Miz powrócił na RAW, tylko jest jeden szkopuł… Dlaczego WWE nie mogło poczekać i zorganizować jego powrót na Royal Rumble? To samo tyczy się Becky Lynch, ale SmackDown to nie moja sekcja. Bardzo dobrze wypadło zapowiedzenie byłego mistrza Interkontynentalnego przez Eliasa. Miz TV również wypadło bardzo przyzwoicie, szczególnie kłótnia Bo Dallasa z Curtisem Axelem. Wydaję mi się jednak, że powrót Miza na początku „drogi do Wrestlemanii” wypadłby o niebo lepiej, ale cóż ja nie jestem bookerem, ani nie jestem osobą decyzyjną w WWE, więc mogę tylko narzekać na kanwie plusów i minusów…

Za dwa tygodnie na jubileuszowym wydaniu RAW dojdzie do starcia o mistrzostwo Interkontynentalne. Mistrz Roman Reigns będzie podejmował Miza. Teraz pojawia się pytanie: Czy Miz odbierze tytuł członkowi The Shield? Tego dowiemy się dopiero 22 stycznia.

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany