Plus

Co ten Braun zrobił!?

Jak na razie w 2018 roku Brock Lesnar nie opuścił żadnego wydania czerwonej tygodniówki. Taki drobny żarcik na początek, a teraz do sedna sprawy. Brock Lesnar pojawił się na RAW wraz z Paulem Heymanem (to chyba nie powinno nikogo dziwić). „Adwokat bestii” wygłosił promo, a gdy dwójka ta wracała już na zaplecze, Kane zaatakował mistrza Universal od pleców. Brawl przeniósł się na backstage i tam do wyżej wspomnianej dwójki dołączył Braun Strowman, który dosłownie zniszczył zarówno mistrza, jak i drugiego pretendenta do tytułu Universal.

Najpierw rzucił Brockiem o stół, później uderzył „wielką czerwoną maszynę” równie wielką skrzynią, by na sam koniec zrzucić na tę dwójkę część rusztowania lub konstrukcji. Na zdjęciu powyżej widzicie, że backstage zamienił się w „pobojowisko”, a reakcja Paula Heymana mówi więcej niż tysiąc słów. Braun znowu udowodnił, że jest tym „potworem”, za którego się uważa i chyba co najważniejsze jest potworem, za którego uważamy go my.

 

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany