PLUSY I MINUSY

Plusy i minusy z RAW – 09.04.2018

Minus

Segment otwierający galę

W kickoffie dzisiejszego RAW otrzymaliśmy segment pomiędzy Stephanie McMahon oraz Rondą Rousey. Ogólnie sam segment wypadł przyzwoicie, aczkolwiek zachowanie Rondy jest na wielki minus. A to dlatego, że zaatakowała ona kontuzjowaną rękę pani McMahon, gdy ta nawet zachowała się nie podobnie do siebie i pogratulowała Rowdy. 

Była mistrzyni UFC wykonała arm bar na Stephanie, zapewne było to działanie po to, by Storylinowo wyłączyć komisarza RAW z telewizji. Zachowanie to było czysto heelowe, ale nic nie wskazuję na to, by Rousey miała przejść na ciemną stronę. 


Plus/Minus

Ember Moon na RAW!

Trzy dni temu przegrała mistrzostwo NXT Kobiet, by wczoraj zadebiutować, jako nowy nabytek RAW. Zapewne zapytacie się, dlaczego jest to plus/minusA ja już spieszę z odpowiedzią. 

Sam debiut Ember Moon jest zdecydowanie plusem, to nie podlega wątpliwości, lecz mam pewne wątpliwości. Minus pojawi się w momencie, gdy Asuka dalej będzie na RAW, choć jeszcze o tym nic nie wiadomo, ponieważ Japonka nie pojawiła się na wczorajszym wydaniu tygodniówki, więc jeśli pojawi się jutro na SmackDown, minusu nie będzie. Wszystko rozbija się o to, że za Ember cały czas ciągnie się „kompleks Asuki”. Co to jest? Jest to to, że przez całą swoją przygodę w NXT nie pokonała jej ani razu, a występ na Royal Rumble był gwoździem, który tylko nas w tym utwierdził. Po prostu nie chce, by przez najbliższy czas musiała się z nią mierzyć.

KATEGORIE
PLUSY I MINUSYWIW

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

KOMENTARZE

*

*