PLUSY I MINUSY

Plusy i minusy z RAW – 09.04.2018

Plus/Minus

Koniec kariery Paige

Niestety smutna wiadomość dotarła do nas z ust pierwszej mistrzyni kobiet NXT. Oficjalnie Paige ogłosiła, że kończy karierę, jako zawodniczka i oficjalnie kończy z wrestlingiem. Jest to niewątpliwy minus i duży cios w dywizje kobiet w WWE. Tak, wiem, że już od pewnego czasu nie występuje, aczkolwiek jeszcze była nadzieja, która dziś została zakopana. Może i wokół niej narosło wiele kontrowersji, aczkolwiek dalej jest ona wielką zawodniczką.

Natomiast pozytywnym aspektem jest to, że miejscem ogłoszenia było miejsce, w którym zadebiutowała i od razu wygrała mistrzostwo DIV. Zachowanie fanów również było bardzo na miejscu i podziękowali jej za całą przygodę w federacji. 


Plus

Bobby Lashley powraca!

Dużo dziś tych powrotów i debiutów, nieprawdaż? Jest to kolejny i na pewno nie ostatni taki podpunkt w tym wpisie. Bobby Lashley po 10 latach znów zawitał do federacji Vinca McMahona! Wiele osób stawiało na to, że był mistrz TNA pojawi się dopiero na Greatest Royal Rumble. A na całe szczęście zobaczyliśmy go już wczoraj! Wszedł on w momencie, gdy Elias dawał promo. Wszedł do ringu, po czym mocno poturbował on The Driftera. Niestety na ten moment nie wiemy, czy były to podwaliny pod dłuższą konfrontację, a może był to tylko jednorazowy wybryk…

KATEGORIE
PLUSY I MINUSYWIW

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

KOMENTARZE

*

*