PLUSY I MINUSY

Plusy i minusy z RAW – 09.04.2018

Plus

„TNA is hiring”

Jak jedno zdanie w świecie wrestlingu może zszokować i rozśmieszyć zarazem. Mowa oczywiście o tym, co Kurt Angle powiedział do Samiego Zayna oraz do Kevina Owensa. Bo, jak dobrze wiemy, dwójka ta została zwolniona z SmackDown Live, a wczoraj przyszli na RAW szukać zatrudnienia. Tak, jak pisałem w newsie o tym, generalny menadżer RAW powiedział, że przyjmie tylko jednego z nich, tego, który wygra walkę… Starcie to było oczywiście pomiędzy nimi.

Lecz wcześniej z ust GM’a RAW padły słowa, które na długi czas zapadną fanom wrestlingu w pamięci. Gdy, KAMI rozpaczliwie prosili go o pracę, on odpowiedział jednym prostym zdaniem. „Tna is hiring”. Co w tłumaczeniu na język polski oznacza tyle co: „Tna poszukuje zawodników”. Jest to o tyle dziwne, że WWE nie za bardzo lubi wspominać o tej federacji, aczkolwiek trzeba przyznać, że było to bardzo zabawne.


Plus/Minus

Authors of Pain debiutują na czerwonej tygodniówce!

Ile miesięcy temu pojawiły pierwsze spekulacje dotyczące tego, że ta dwójka pojawi się w głównym rosterze… Ale w końcu się doczekaliśmy i AoP oficjalnie zostali członkami szatni RAW. Co niewątpliwie jest wielkim plusem i wzmocnieniem dywizji Tag Team u czerwonych. 

Ale jak doszło do ich debiutu? Do ringu wszedł Heath Slater wraz z Rhyno i wyzwali kogokolwiek z zaplecza, by udowodnić swoją wartość i jak już podejrzewacie na wyzwanie odpowiedzieli Authors of Pain… W kilkanaście sekund zdewastowali swoich rywali i jak to mają w zwyczaju pokazali, że nie ma z nimi żartów.

Sam ich debiut jest WIELKIM pozytywem, aczkolwiek jest pewien niuans, który bardzo mi się nie spodobał, mianowicie po zakończeniu pojedynku wraz z Paulem Elleringiem udawali się w stronę rampy. I wtedy stało się coś, co mi się nie spodobało. Akam i Rezar kazali zostać Paulowi, co najprawdopodobniej tyczy się tego, że ten nie będzie już dłużej ich menadżerem. Dla mnie osobiście jest to duży minus, jeśli to okaże się prawdą.

KATEGORIE
PLUSY I MINUSYWIW

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

KOMENTARZE

*

*