PLUSY I MINUSY

Plusy i minusy z RAW – 09.04.2018

Plus

JOE JOE JOE!

Kolejny podpunkt, o którym już pisałem newsa… W końcu po kilku miesiącach Samoa Joe powrócił na Monday Night RAW! Ja osobiście byłem wniebowzięty, ponieważ Joe jest jednym z moich ulubionych zawodników w dzisiejszym biznesie wrestlingu. Gdy pauza byłego mistrza NXT się zaczęła, wiele osób spekulowało, jakoby było to ustawione, lecz niestety nie była to prawda. Bardzo niefortunnie dla samego zawodnika była to druga Wrestlemania z rzędu, którą opuścił…

Teraz miejmy nadzieję, że ominą go (również wszystkich zawodników) jakiekolwiek urazy. Joe przed kontuzją był jednym z najlepszych heeli ostatnich lat. Nie cofał się przed takimi „terminatorami” jakimi są: Roman Reigns, Braun Strowman, Brock Lesnar. Dlatego jestem bardzo szczęśliwy, że w końcu powrócił!


Plus

Wyatt poplecznikiem Matta?

Przez ostatnie miesiące tylko narzekałem na sytuację na linii Wyatt/Hardy, lecz od Wrestlemanii zaczyna się dziać między nimi coś ciekawego. Mianowicie po Ultimate Deletion nie widzieliśmy Wyatta, aczkolwiek na Wrestlemanii powrócił i dzięki niemu Matt Hardy wygrał Andre The Giant Memorial Battle Royal. 

Wczoraj już oficjalnie stworzyli drużynę i najprawdopodobniej nie był to tylko jednorazowy występ i WWE chce stworzyć z tego coś większego.

KATEGORIE
PLUSY I MINUSYWIW

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

KOMENTARZE

*

*