He then takes things a step further and expresses the disrespect he feels from WWE Chairman Mr. McMahon for not informing Reigns of Lesnar's absence in person.

Minus

Co za dużo, to nie zdrowo.

Wiele osób może nie podzielić mojej opinii, ale kompletnie nie widzę tego, w jaki sposób prowadzony jest Roman Reigns. Federacja ze Stamford ewidentnie buduje Romana na rebelianta, który „nie obawia się prawdy” i stoi po stronie tych ciężko pracujących. Nie wygląda to w żaden sposób naturalnie. „Shootowe” proma wychodzą dobrze, gdy wyglądają naturalnie i są używane jedynie raz na jakiś czas. Wygłaszanie przemówień, które „rozbijają czwartą ścianę” co tydzień mija się z celem. WWE wraca do punktu wyjścia, gdzie znów wpychają The Big Doga na siłę.

Fragment, w którym Samoańczyk nazwał Brocka pupilkiem, przelał czarę goryczy. Nie miałbym nic przeciwko, gdyby Kurt Angle wypowiedział się w tej kwestii, ale Roman? Vince również nie wypadł przekonująco w tym segmencie. 

1 2 3 4 5 6 7 8

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany