WWE Photo

Plus/Minus

Obosieczny miecz w postaci Johna Ceny.

Bardzo dziwne promo Ceny pozostawia we mnie ambiwalentne uczucia. Oglądając na żywo cały segment, byłem strasznie „podjarany” całym promem. John ewidentnie jest w świetnej formie i powinien dostać odpowiedniego rywala na Wrestlemanie 34. Można było zauważyć w nim świeżość, której potrzebował po tylu latach ciągłego podróżowania. A na co to wszystko? Cała ta otoczka tylko po to, by skonfrontować się z Deadmanem. Warto zaznaczyć jak Cena podkreślił, że nie odcięto mu mikrofonu, co jasno wskazuje, że WWE przyłożyło pieczątkę, a piłka leży po stronie Takera.

Bądźmy szczerzy, The Undertaker nie powinien wracać do ringu. I tutaj muszę zaprzeczyć słowom Big match Johna; Taker jest za stary. Z szacunku dla samego siebie powinien odpuścić, lecz wszyscy wiemy, jaki on jest uparty. Ten dream match na pewno się odbędzie. Cenation Leader w bardzo efektowny sposób wyszedł poza barierę, odnosząc się między innymi do instagrama Michelle McCool, gdzie można zobaczyć filmiki z workoutu Marka (prawdziwe imię Undertakera). Można to interpretować jako prowokacje, aby Deadman w końcu mu odpowiedział.

1 2 3 4 5 6 7 8

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany