Related image

Minus

Była Ronda i nie ma Rondy.

Pamiętacie może, co było pierwszym plusem zeszłotygodniowej edycji plusów i minusów? Już wam przypominam. To była wiadomość o tym, że Ronda pojawi się na każdym RAW podczas Road To Wrestlemania. I wiecie, co jest jeszcze lepsze? Dosłownie tydzień po tym Ronda się nie pojawia na RAW! A to heca. W sumie nie czuję zdegustowania, ponieważ WWE od dawna pokazuje, że uważają fanów za… na tym skończę zdanie.

Jeśli na 4 tygodnie przed Wrestlemanią nie pojawią się 3 z 4 osób wmieszanych w drugi co do wielkości feud na RAW, to co ma czuć reszta rosteru? Czy jeśli za tydzień lub dwa Rousey pojawi się na czerwonej tygodniówce i da promo, w którym znów będzie podkreślać, jak bardzo kocha ten biznes i chce się pojawiać cały czas, to czy ktoś ją weźmie na poważnie?

1 2 3 4 5 6 7 8

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany