WWE Photo

Minus

Kobiety.

Trochę dużo minusów. Ten punkt zacznę od segmentu Asuki z Mickie i Alexą. W Anglii na takie rzeczy mówią „Cringe”. Ten segment był bardzo niesmaczny i nieprzyjemny do oglądania. Chyba każdy wyczuł w nim nutkę poczucia humoru starego McMahona. Wyśmiewanie się z czyjegoś pochodzenia i akcentu tak bardzo przypomina nieszczęsne segmenty z Attitude ery. Alexa kolejny tydzień z rzędu drwi z angielskiego Japonki, by zebrać heat. I w sumie na tym polegał cały angle. Następnie przeszliśmy do walki James i Asuki.

Na tym nie koniec! Kilkadziesiąt minut później Nia Jax obijała lokalną rywalkę. Po walce na titantronie pojawił się obraz z przebieralni kobiet, gdzie stała mistrzyni kobiet RAW i Mickie. Zawodniczki nieświadome, że kamera je nagrywa, zaczęły naśmiewać się z Jax. Wielokrotnie żartowały z jej wagi i wyglądu, co rozwścieczyło zawodniczkę w ringu. Nia ruszyła w stronę przebieralni, lecz nie zdążyła złapać swoich byłych przyjaciółek, ponieważ Charly Caruso uświadomiła im, że były nagrywane.

I tutaj każdy z nas powinien zadać sobie jedno pytanie. Czy w taki sposób powinno rozpoczynać się rywalizację o tytuł kobiet z finałem na Wrestlemanii? Stan dywizji kobiet jest w naprawdę przerażająco smutnym stanie.

1 2 3 4 5 6 7 8

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany