The tag teams decide to work together to take Strowman out of the equation.

Plus/Minus

One vs All

Battle royal mógł być całkiem fajnym pomysłem na znalezienie pretendentów do tytułów tag team RAW. Wśród wszystkich teamów tylko 2 z nich liczyły się w walce o wygraną, czyli The Revival i Good Brothers. Wszystko się zmieniło przed pierwszym gongiem, kiedy to rozbrzmiał theme song Strowmana. Naprawdę fajna odmiana dla dywizji tag teamów. Nie, nie chodzi o to, że zostali potraktowani niczym szmaciane lalki. Mam na myśli pewną świeżość i zainteresowanie tą dywizją, ponieważ bądźmy szczerzy, jeśli Strowman zawita na dłużej do rosteru tag team, to na pewno wzrośnie jakość rozrywki podczas walk teamowych. Ten pojedynek był podstawiony tylko po to, by jakoś umieścić Strowmana w dywizji tag team i znaleźć dla niego miejsce na Wrestlemanii. Lepsze to niż starcie z Kanem, prawda?

Niestety w momencie, gdy rozbrzmiał jego theme song, wszyscy byli świadomi jak zakończy się ten pojedynek. Strowman musiał zniszczyć całą dywizję tag team, inaczej jego obecność byłaby zbędna. Jestem zaintrygowany, w jakim kierunku to pójdzie i mam głęboką nadzieję, że to nie zakończy się handicap matchem, lecz drużyną złożoną z Brauna i Eliasa. Kto by nie chciał tak świetnego zestawienia?

1 2 3 4 5 6 7 8

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany