Za nami kolejne RAW. Można odnieść wrażenie, że nastąpiła martwa cisza, ale to normalne biorąc pod uwagę, że najbliższe PPV odbędzie się za ponad miesiąc, a będzie to słynne Royal Rumble.
Przed RAW dowiedzieliśmy się, że zwycięzca main eventu RAW między Braunem Strowmanem a Kanem dostanie title shota na tytuł Universal podczas Royal Rumble. Dodatkowo odbyły się wszystkie zapowiedziane wcześniej walki członków Shield, Jason Jordan nie dostał smoczka od ojca, a Absolution zostało stłamszone przez resztę rosteru kobiet, ale o tym w głębszych detalach za chwilę!

RAW ponownie nie zachwyciło, ale dostaliśmy kilka mocnych plusów, które na pewno poprawiły znacząco ogólny obraz tej tygodniówki. Najsłabszymi punktami gali było to co się dzieje z Balorem oraz krótki segment z Titus World Wide (powód na obrazku poniżej), ale postanowiłem o tym nie wspominać dla własnego dobra. Jednak czy było więcej plusów czy minusów? Jest tylko jeden sposób, by się o tym dowiedzieć.

1 2 3 4 5 6 7 8

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany