PLUSY I MINUSY

Plusy i minusy z RAW – 13.02.2018

Wczorajsze RAW odbyło się w San Jose w stanie California i już tylko dwa tygodnie dzielą nas od nadchodzącego PPV — Elimination Chamber. 

Nie dziwi więc fakt, że praktycznie wszystkie wydarzenia na czerwonej tygodniówce nawiązywały (w większym lub mniejszym stopniu) do wyżej wspomnianej gali.

Najważniejszym aspektem była oczywiście walka w stypulacji Fatal 5-way, której zwycięzca gwarantował sobie udział w Elimination Chamber Matchu. 

Widzieliśmy kolejny już pojedynek The Club z The Revival. Sasha Banks podejmowała Bayley. Roman Reigns walczył z Sheamusem. W openerze The Miz stanął w szranki z Johnem Ceną. 

RAW bez dwóch zdań było lepsze niż dobre, ale teraz zapraszam Was do zapoznania się z tym, co na czerwonej tygodniówce wypadło na plus, a co na minus.

KATEGORIE
PLUSY I MINUSYWIW

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

KOMENTARZE

*

*