Plus

Seth Rollins w Elimination Chamber Matchu

Tytuł podpunktu chyba nie pozostawia wątpliwości. Dużym pozytywem wczorajszej gali było dodanie Setha Rollinsa do Main Eventu, w którym stawką było zagwarantowanie sobie ostatniego „wolnego” miejsca w Elimination Chamber Matchu. 

Jak się w ogóle stało, że Rollins znalazł się w walce wieczoru RAW? Ten, kto oglądał, ten wie, że były(?) członek The Shield praktycznie „wybłagał” Kurta Angle o „spot” w tym starciu. Jego głównym argumentem był fakt, że Jason Jordan jest kontuzjowany i opuści Wrestlemanie, a on jako jego partner teraz też jest bez perspektywy na występ na największej ze scen. Z tym argumentem całkowicie się zgadzam i dobrze się stało, że Seth wystąpił w Fatal 5-way’u i nawet go wygrał, ale czy na pewno? 

W potyczce tej doszło do nietuzinkowej sytuacji, mianowicie Bray Wyatt został przypięty przez Rollinsa oraz Finna Balora. I tak RAW się zakończyło, nie dostaliśmy żadnej odpowiedzi. W godzinach porannych dowiedzieliśmy się jednak, że obaj panowie zagwarantowali sobie miejsce w EC Matchu i będzie to pierwszy raz, gdy Elimination Chamber Match będzie odbywał się w siedmioosobowym składzie.

1 2 3 4 5

O Autorze

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany