Plus

Całokształt RAW

Wczorajsze wydanie czerwonej tygodniówki stało na bardzo wysokim poziomie. Czy to pojedynkami, czy to segmentami. Jestem w stanie pokusić się o stwierdzenie, że było to jedno z lepszych RAW w tym roku. 

Segment pomiędzy Johnem Ceną a The Mizem, który otworzył galę, był bardzo dobry. Walka tej dwójki również wypadła lepiej niż dobrze. Sasha Banks i Bayley kolejny raz pokazały się z dobrej strony, dając nam dobre starcie. 

Segment z zaplecza z udziałem The Bar oraz Setha Rollinsa z Romanem Reignsem był zabawny. Tak, Roman mnie rozbawił i dał mi rozrywkę. No po prostu niesłychane.

Fatal 5-Way również wypadł bardzo przyzwoicie, szczególnie końcówka pojedynku, która nie jest częstym widokiem w WWE. 

Tak, więc reasumując: Wczoraj „czerwoni” naprawdę dali nam solidne show, które można było oglądać z zaciekawieniem, ale również dobrze się przy nim bawić.

 

1 2 3 4 5

O Autorze

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany