Wczorajsze RAW odbyło się w San Antonio w stanie Texas i już tylko tydzień dzieli nas od wielkiego wydarzenia, jakim niewątpliwie jest 25-lecie czerwonej tygodniówki.

Przez większość wczorajszej gali „daniem głównym” był Braun Strowman, ale o tym standardowo już za chwilę. Obyło się wczoraj kilka ciekawych pojedynków z Main Eventem na czele, w którym to Seth Rollins podejmował Finna Balora. 

Cedric Alexander pokonał Tony’ego Nese’a, Titus Worldwide zwyciężyli w walce z The Bar. Roman Reigns wygrał 1-on-2 Handicap Match przeciwko The Miztourage. Asuka wyszła zwycięsko w pojedynku z Nią Jax. Sasha Banks uległa Sonyi Deville. Matt Hardy wyszedł obronną ręką w starciu z Heathem Slaterem. 

W trakcie gali WWE oficjalnie zapowiedziało, że pierwszą osobą wprowadzoną do WWE Hall Of Fame w 2018 roku będzie Goldberg.

Atmosfera u czerwonych robi się coraz bardziej gorąca, a to za sprawą dwóch ważnych wydarzeń, które odbędą się za nie długo, ponieważ już za tydzień odbędzie się jubileuszowa gala RAW, która będzie świętować swoje 25-lecie. A zaraz po tym czeka nas Royal Rumble.

Co do dwudziestopięciolecia to warto wspomnieć, że wczoraj został zapowiedziany udział Chrisa Jericho w tejże gali.

Teraz nie pozostało mi nic innego, jak zaprosić Was do sprawdzenia, co wczoraj wypadło na plus, a co na minus.

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany