Superstar Shake-Up już za nami. Mieliśmy sporo miłych zaskoczeń, a teraz czas zobaczyć, jak potoczy się dalszy los gwiazd przetransferowanych z SmackDown Live. Który brand wyszedł lepiej na zeszłotygodniowych zmianach? Zdania są mocno podzielone, a w najbliższych miesiącach przekonamy się o tym na dobre.

Warto wspomnieć też o tym, że Elias brudną zagrywką pokonał Bobby’ego Roode’a, co jest dość sporym zaskoczeniem. Braun Strowman razem z Bobbym Lashley’em pokonał Kami po bardzo dobrej walce, a w innym starciu drużynowym Seth Rollins i Finn Balor rozprawili się z Miztourage, którzy wcześniej nieskutecznie próbowali połączyć siły z wcześniej wspomnianymi zawodnikami.

RAW w tym tygodniu wypadło dość dobrze i raczej nie ma na co narzekać. Teraz jednak czas na podsumowanie tygodniówki pod względem plusów i minusów.

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany