Za nami świąteczne wydanie Monday Night RAW! W ten szczególny czas wrestlerzy WWE nie dostali wolnego dnia i musieli się stawić na gali w Chicago. Mimo tego federacja ze Stamford podarowała nam kilka prezentów świątecznych w postaci powrotu Johna Ceny czy też zmiany posiadaczy tytułów tag team.

RAW otworzył świetny segment w wykonaniu wyżej wspomnianego Big Match Johna oraz Eliasa, który ostatecznie doprowadził do ich walki. Należy podkreślić, że z okazji świąt Bożego Narodzenia, pierwsza godzina RAW nie miała żadnych reklam.
Main eventem gali był pojedynek o tytuły RAW tag team między The Bar a Jasonem Jordanem a Sethem Rollinsem.
Czy fani WWE w tym roku byli grzeczni i dostali piękny od Vincenta, czy też nie zasłużyli na nic i otrzymali rózgę w postaci okropnej tygodniówki? Tego dowiecie się za chwilę!

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany