PLUSY I MINUSY

Plusy i minusy z RAW – 29.01.2018

Wczorajsze RAW było pierwszym, show po Royal Rumble 2018.

Tuż przed galą Kurt Angle poinformował nas, że zostaną rozegrane walki kwalifikacyjne, których zwycięzcy zapewniają sobie miejsce w Elimition Chamber Matchu o miano pretendenta do tytułu Universal. 

Zobaczyliśmy dwa starcia mistrzowskie, mistrzowie Tag Team RAW — The Bar, walczyli z Titus Worldwide (Titus O’Neil i Apollo Crews). W drugim pojedynku na szali postawiony został tytuł Interkontynentalny. The Miz zanotował pierwszą udaną obronę w walce z Romanem Reignsem.

Wiele osób oczekiwało odpowiedzi w sprawie niejasnej końcówki Royal Rumble. Oczywiście chodzi o wybór Asuki, odnośnie jej walki na Wrestlemanii (albo jego braku) oraz wszystko związane z Rondą Rousey.

Czerwona tygodniówka wypadła bardzo przeciętnie, teraz czas, by dowiedzieć się, co na RAW wypadło na plus, a co na minus. 

KATEGORIE
PLUSY I MINUSYWIW

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

KOMENTARZE

*

*