Plus

Odświeżenie oprawy graficznej RAW

Tutaj chyba nie ma, co się rozpisywać. Tytuł podpunktu nie może być omylny. Na wczorajszym wydaniu RAW zaprezentowana została nowa oprawa graficzna. Co jest dużym plusem, ponieważ wygląda ona naprawdę przyzwoicie. Na zdjęciu powyżej możecie zobaczyć, jak wygląda titantron.

Zmiana ta jest wypadła bardzo pozytywnie, ponieważ wszystko wygląda bardzo schludnie. Na szczególne wyróżnienie zasługują grafiki zapowiadanych starć oraz baner z ring name’em zawodników, gdy ci zmierzają w stronę ringu. 

Bardzo możliwe, że stół komentatorski wróci na swoją „normalną” pozycję, ponieważ, jak możecie zobaczyć na zdjęciu wyróżniającym, Braun Strowman zniszczył dotychczasowe miejsce pracy komentatorów. Najgorsze jest to, że po tym RAW zadajemy sobie pytania takiej wagi…

1 2 3 4 5

O Autorze

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany