Minus

Gdzie ona jest?

Po tym, jak Ronda w pewien sposób „zniszczyła” moment Asuki na Royal Rumble, oczekiwaliśmy, że pojawi się ona na wczorajszym RAW. Tak się niestety nie stało…

Bardzo chciałem, żeby „Rowdy” zawitała na czerwoną tygodniówkę, ponieważ jej obecność udzieliłaby nam odpowiedzi na wiele pytań. Między innymi mogłaby nam powiedzieć coś o swojej przyszłości w WWE. Nie pojawiła się, choć była zapowiadana, a jedyne, co otrzymaliśmy to powtórka z jej powrotu oraz kilka urywków ze znaczących portali, które napisały o niej (o dziwo nie zauważyłem What is Wrestling).

Może chociaż za tydzień się pojawi, byłbym bardzo szczęśliwy z tego powodu, ponieważ nie chciałbym, żeby pojawiała się raz na kilka tygodni lub miesięcy (jak Brock Lesnar).

1 2 3 4 5

O Autorze

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany