Plus

Podbudowa pod Elimination Chamber

Wczoraj dwie godziny przed RAW generalny menadżer RAW — Kurt Angle zapowiedział, że na gali odbędą się trzy walki kwalifikacyjne do Elimination Chamber Matchu, który wyłoni nowego pretendenta do tytułu Universal (*szeptam Wam do ucha* Tak, to będzie Roman Reigns). 

W pierwszej walce Braun Strowman zmierzył się z Kane’em w Last Man Standing Matchu, który wygrał ten pierwszy bardzo szybko, ponieważ zdewastował ring oraz wcześniej wspominane stanowisko komentatorów. 

W drugim starciu naprzeciwko siebie stanęli „Woken” Matt Hardy oraz Elias. Walka wypadła przeciętnie, a zwycięską ręką wyszedł były członek NXT, który zakończył potyczkę poprzez Drift Away (Fisherman-Swinning Neckbreaker). 

W ostatnim pojedynku, które zarówno było Main Eventem RAW „rękawice skrzyżowali” Finn Balor oraz John Cena. Wielu może zdziwić fakt, że to 16-krotny mistrz WWE wygrał i to on został trzecim uczestnikiem walki wieczoru (najprawdopodobniej) nadchodzącego PPV.

1 2 3 4 5

O Autorze

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany