Minus

Revival obija skazanych na porażkę, a mistrzostwo rdzewieje

Po tym, co stało się na zeszłotygodniowym wydaniu RAW, byłem bardzo zdegustowany, sytuacją, która spotkała Dawsona i Wildera. Była to kara za promo, które dwójka ta wygłosiła dwa tygodnie temu (Jeśli chcecie o tym przeczytać, zapraszam do plusów i minusów z RAW — 15.01.2018). 

Jak już ochłonąłem po segmencie z 25-lecia czerwonej tygodniówki, dostałem promyk nadziei w postaci zwycięstwa Revival nad Gallowsem i Andersonem w Kick-Offie Royal Rumble. Niestety wczoraj już nie było tak kolorowo, ponieważ byli mistrzowie Tag Team NXT zawalczyli ze Slaterem i Rhyno.

Teraz odniosę się do drugiej części tytułu… „Rdzewienie” mistrzostwa, odnosi się do tego, że wokół mistrzostwa Tag Team RAW od kilku miesięcy „kręcą” się te same osoby. A walka o ten tytuł na Royal Rumble wypadła, jak wypadła, a wczoraj The Bar bronili złota w starciu z Titus Worldwide…

1 2 3 4 5

O Autorze

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany