Royal Rumble z 2017 roku było wyjątkową galą, a to za sprawą jubileuszu, jaki przypadł na 2017 rok. Mianowicie „RR” obchodziło swoje 30-lecie. WWE dawało nam do zrozumienia, że będzie to coś „wielkiego” i w sumie tak też się stało. A to za sprawą wielu czynników, między innymi frekwencja na widowni, która przekroczyła ponad 50 tysięcy.

Teraz może o walkach, które odbyły się przed Royal Rumble Matchem, który zamknął galę. Wymienię tutaj tylko starcia z głównej karty. 

Charlotte podejmowała Bayley, a na szali znalazł się tytuł kobiet RAW, ale również niezwyciężona seria Charlotte na galach PPV. Następnie dane nam było oglądać pojedynek o mistrzostwo Universal. Kevin Owens bronił swojego mistrzostwa przeciwko Romanowi Reignsowi. Walka ta odbywała się na zasadach No DQ, jednakże najlepszy przyjaciel mistrza — Chris Jericho musiał zawisnąć w klatce nad ringiem. „Odmieniony” Neville odebrał mistrzostwo Cruiserweight Richowi Swannowi. Na sam koniec przed Royal Rumble Matchem otrzymaliśmy walkę o mistrzostwo WWE, w której udział wzięli mistrz — AJ Styles i pretendent — John Cena.

Teraz dowiemy się, co na Royal Rumble 2017 wypadło na plus, a co na minus.

1 2 3 4 5

O Autorze

Uczeń liceum, profil jaki sobie wybrał to: klasa dziennikarska. Środowisko wrestlingowe może go kojarzyć spod pseudonimu "OffcaBaran". Fanem rozrywki sportowej jest od 2008 roku. Uwielbia takich zawodników jak: Moj... Marty Scrull, AJ Styles oraz Kenny Omega, a jego ulubioną galą w roku jest Royal Rumble.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany