Za nami Royal Rumble 2018, które z pewnością przejdzie do historii. Podczas tej gali doszło do pierwszego w historii Royal Rumble Matchu kobiet, który niesie ze sobą mocno mieszane opinie. Są osoby, które uważają, że był to najlepszy pojedynek na całej gali, ale też dużo ludzi uważa go za nieporozumienie. Jaka jest nasza opinia na ten temat? O tym trochę później.

Byliśmy świadkami dziewięciu starć, w tym trzech w Kickoffie, podczas którego doszło do United States Open Challenge’u. Mówiło się o Zigglerze, Rusevie, Dillingerze, a kogo dostaliśmy? Mojo Rawley’a. Oprócz tego AJ Styles obronił mistrzostwo WWE w Handicap Matchu, Brock Lesnar wyszedł z tarczą z Triple Threat Matchu, The Usos pokonali American Alpha v2, a The Bar zdobyli swoje czwarte mistrzostwa Tag Team.

Jak wypadło całe Royal Rumble? No mocno przeciętnie. Jednak o tym też w WIW Ocenia, natomiast ja zapraszam wszystkich na drugie w historii plusy i minusy pisane przez dwie osoby.

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany