PLUS

To będzie… ciekawe?

W Main Evencie SmackDown Live AJ Styles zmierzył się z Samim Zaynem po tym, jak w zeszłym tygodniu przegrał z najlepszym przyjacielem Zayna – Kevinem Owensem. Tamta porażka praktycznie gwarantowała nam, że na Royal Rumble były mistrz Universal stanie przed szansą zdobycia mistrzostwa WWE. Starcia tej dwójki widzieliśmy już wielokrotnie w zeszłym roku, więc gdy zapowiedziano walkę Stylesa z Zaynem, pojawiły się spekulacje o Triple Threat Matchu na Royal Rumble.

Oczywiście w takim przypadku ex.El Generico musiał pokonać Phenomenal One’a w walce 1 na 1 i tak też się stało. O sposobie zwycięstwa jeszcze trochę później, gdyż muszę ponarzekać z jednej strony, na ten genialny pojedynek. Po walce AJ Styles zaczął się denerwować na zarząd SmackDown Live, gdyż m.in. to przez nich przegrał te dwa z rzędu starcia. Dlatego też chciałby się zmierzyć z tą dwójką 28 stycznia. Ostatecznie dostał to, jednak będzie to Handicap Match.

Jak to WWE rozwiąże? Nie wiem, ale zdecydowanie nie mogę się tego doczekać, szczególnie jeśli będzie to Handicap Tornado Match, gdyż doda to do walki jeszcze więcej emocji. Problem jest w tym, że przecież Owens i Zayn nie będą raczej ze sobą walczyć, a Kevin i Styles nie koniecznie mają zgranie. Miejmy jednak nadzieję, że WWE dobrze to rozpisze, a jeśli tak się stanie, czeka nas niesamowity pokaz.

1 2 3 4 5

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany