PLUSY I MINUSY

Plusy i minusy z SmackDown Live – 03.04.2018

PLUS

Kolejna próba Carmelli

Sam nie wierzę, że właśnie to jest jednym z plusów tego SmackDown Live, jednak oglądając to pomyślałem, że jednak to ma bardzo duży sens, patrząc przyszłościowo. Osobiście nie jestem fanem takich zagrań, jak częste próby Cash-Inu walizku Money in the Bank, jednak tu jest zupełnie inna, interesująca sytuacja. Natalya dzisiaj dostała kolejną szansę na walkę z Charlotte Flair i co prawda przegrała tym razem, jednak teraz chcę ocenić coś zupełnie innego.

W trakcie tego starcia znów pojawiła się Carmella, która ponownie chciała wykorzystać swoją walizkę. Dwa tygodnie temu, kiedy tego ostatni raz próbowała, pomogła Natalyi zwyciężyć z mistrzynią kobiet. Tym razem do tego nie doszło, ale wracając do tego, dlaczego te wszystkie próby Cash-Inu są teraz naprawdę logiczne. Carmella nie jest na tyle mocno wypromowana, by można było wierzyć, że będzie w stanie długo być mistrzynią na SmackDown Live. Ba, nie jest na tyle dobrze wypromowana, by można było wierzyć, że pokona czysto Charlotte albo co gorsza dla niej, Asukę. Carmella jest tu pokazywana, jako ta, która wie, że po Wrestlemanii mistrzynią może być niepokonana Japonka, więc chce wykorzystać swoją walizkę, jak najszybciej, zanim Asuka zdobędzie pas.

A wiecie, co będzie po Wrestlemanii? Backlash. Co tam się rozpocznie? Wracają łączone gale PPV, które nie są z Big Four. Oznacza to, że obydwa tytuły mistrzowskie kobiet powinny być bronione na tejże gali, więc… Carmella ma idealną okazję, by wybrnąć z całej tej niekorzystnej dla niej sytuacji i wykorzystać swoją walizkę na najprawdopodobniej Alexie Bliss, by następnie na stałe przejść na RAW. Tak to widzę.

KATEGORIE
PLUSY I MINUSYWIW

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

KOMENTARZE

*

*