PLUSY I MINUSY

Plusy i minusy z SmackDown Live – 03.04.2018

PLUS

Asuka w końcu pojawia się na SmackDown

Tak, jak pisałem tydzień temu, tak nadal nie zmieniam swojego zdania. Promocja walki o mistrzostwo kobiet SmackDown Live na Wrestlemanii jest bardzo rozczarowująca. Asuka tylko raz pojawiła się na niebieskiej tygodniówce do dzisiejszego odcinka i było to pierwsze SmackDown po Fastlane, czyli dwa dni po tym, jak wyzwała Charlotte na pojedynek na Wrestlemanii. Dzisiaj w końcu doszło do ostatecznej konfrontacji tych kobiet podczas tygodniówki (nie liczę ich pojedynku podczas Mixed Match Challenge).

Ja rozumiem, że Asuka jest w rosterze RAW, jednak bez przesady. Ma zmierzyć się w jednym z najważniejszych pojedynków na Wrestlemanii, a tak naprawdę to przez całą drogę do największej ze scen promowała walkę Nia Jax vs Alexa Bliss. To nie jest dobre i jak walka z Charlotte z pewnością wyjdzie dobrze, a może nawet bardzo dobrze, tak o tym, jak wyglądała ich droga do tego starcia, będziemy chcieli na 100% zapomnieć.

KATEGORIE
PLUSY I MINUSYWIW

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

KOMENTARZE

*

*