PLUSY I MINUSY

Plusy i minusy z SmackDown Live – 03.04.2018

MINUS

Triple Threat Tag Teamów bez stypulacji?

Po tym, jak dowiedzieliśmy się tydzień temu, że na Wrestlemanii odbędzie się Triple Threat Tag Team Match o tytuły mistrzowskie pomiędzy Bludgeon Brothers, The New Day i The Usos, byłem naprawdę podjarany tym starciem. Panowie z pewnością są w stanie wykręcić show stealer i tak może się wydarzyć, jeśli dostaną oni wystarczającą ilość czasu. Jednak po ogłoszeniu walki pojawiło się bardzo dużo plotek, mówiących o tym, że ten pojedynek ma dostać stypulację i miałby to być TLC Match.

Spowodowałoby to jeszcze większe emocje w walce, a też szkoda, by na Wrestlemanii nie odbył się pojedynek z drabinami. Trzy lata z rzędu takie starcie odbywały się na największej ze scen, w tym na 31 i 32 edycji Wrestlemanii było to w przypadku walk o mistrzostwo Interkontynentalne. W 2015 roku wygrał Daniel Bryan, w 2016 Zack Ryder, w 2017 powrócili Hardy Boyz, a następnie wygrali tytuły mistrzowskie RAW Tag Team.

Każde te walki zapadły nam głęboko w pamięci, więc ten Triple Threat Match mógłby nam to samo dać. Do Wrestlemanii pozostały cztery dni. Czas na ogłoszenie jeszcze jest, więc czekamy.

KATEGORIE
PLUSY I MINUSYWIW

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

KOMENTARZE

*

*