PLUSY I MINUSY

Plusy i minusy z SmackDown Live – 03.04.2018

PLUS

Udany projekt Face vs Face

Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony tym, co oglądaliśmy na SmackDown Live po Fastlane, kiedy już byliśmy w stu procentach pewni pojedynku AJ Stylesa i Shinsuke Nakamury na Wrestlemanii. Od początku było wiadome, że będzie to typowa rywalizacja Face vs Face. Nie zawsze to wychodzi, jednak tutaj odpowiednio zostało to poprowadzone i walka o mistrzostwo WWE została dobrze podpromowana.

Nie mieliśmy wielu segmentów, nie mieliśmy brawli pomiędzy zawodnikami. Dostaliśmy wojnę psychologiczną, udowadnianie swojemu rywalowi to, że jeden jest lepszy od drugiego. Z początku o wiele lepiej na tym wypadał Japończyk, który nie dość, że uratował parę razy AJ Stylesa przed najpierw Rusevem i Aidenem Englishem, a następnie American Alpha v2. On sam natomiast dawał radę z tą pierwszą drużyną. Ludzie narzekają na to, że nie ma segmentów. Czy przypadkiem nie wychodzi tak, że jak tylko Nakamura dostaje mikrofon, fani zaczynają narzekać? Dziwne. AJ jest tutaj od mówienia, a Shinsuke od walczenia. Tak powinno być i to wyszło bardzo dobrze.

Dzisiaj w Main Evencie SmackDown Live doszło też do Tag Team Matchu pomiędzy Nakamurą oraz Stylesem a Chadem Gable i Sheltonem Benjaminem. Ponownie spotkałem się z negatywnymi reakcjami, że to po prostu nie ma sensu, jednak czy nie było to najlepsze rozwiązanie, patrząc na ostatnie wydarzenia? Tydzień temu AJ został zaatakowany przez American Alpha v2, a Nakamura go uratował. Teraz dostaliśmy tego kontynuację i cała walka wyszła naprawdę dobrze. Chcemy ciągłości w programie i to mamy. Do tego, jak tydzień temu Japończyk zastraszył AJa, markując Kinshasę, tak dzisiaj Styles zrobił to samo Nakamurze, strasząc go niemalże wykonanym Phenomenal Forearmem. To jest psychologia, wokół której prowadzony jest feud. Zdecydowany plus.

KATEGORIE
PLUSY I MINUSYWIW

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

KOMENTARZE

*

*