Droga do Wrestlemanii trwa w najlepsze, RAW szykuje się na Elimination Chamber, SmackDown Live na Fast Lane i wszystko to jakoś leci. Dzisiaj na niebieskiej tygodniówce mieliśmy poznać pretendenta do tytułu mistrzowskiego WWE. Fight Forever trwa w najlepsze, a Kevin Owens i Sami Zayn walczyli o wcześniej wspomnianego Title Shota. Ostatecznie doszło do podwójnej dyskwalifikacji, a Daniel Bryan ogłosił, że na Fast Lane odbędzie się Triple Threat Match.

Oprócz tego odbył się pojedynek o mistrzostwo United States. Bobby Roode obronił swój tytuł w walce z Rusevem, by następnie zostać zaatakowanym przez Randy’ego Ortona. Jest to ewidentnie wiadomość do byłego mistrza NXT, że na Fast Lane Viper będzie chciał zostać mistrzem United States. Oprócz tego mistrzyni kobiet Charlotte Flair pokonała Liv Morgan, a Bludgeon Brothers kontynuują swoją „dominację”.

Za nami bardzo słabe, jeśli nie tragiczne SmackDown Live i jak potem zobaczycie, równie dobrze mogłem to nazwać minusy i minusy z SmackDown Live.

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany