MINUS

Randy Orton mistrzem US?

Wracamy do walki o mistrzostwo United States pomiędzy Rusevem a Bobbym Roodem. Nadzieja umiera ostatnia, nie? No właśnie, nasz wielbiony Bułgar przegrał po jednym Glorious DDT, a to, co się stało po pojedynku, powoduje, że Rusev nie ma szans w najbliższym czasie na jakikolwiek tytuł mistrzowski. Mianowicie zobaczyliśmy RKO Outta Nowhere dla mistrza United States. Następnie Viper też zaaplikował swojego finishera Bułgarowi, czym pokazał, że teraz to on idzie po tytuł mistrzowski.

Randy’emu brakuje już tylko mistrzostwa United States, by stać się kolejny Grand Slam Championem. To tylko pokazuje, jak duże szanse na zwycięstwo ma Viper. Nie jest to coś, czego oczekiwałbym podczas Road to Wrestlemania, gdyż Roode jest na razie bardzo krótko mistrzem US. Porażka z Ortonem byłaby bardzo bolesna dla jego postaci i samego momentum, które ma cały czas od debiutu na SmackDown Live.

Już równie dobrze mogli kontynuować feud albo z Mahalem albo z Rusevem. Zamiast tego możemy dostać po raz kolejny nudnego Ortona z tytułem mistrzowskim.

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany