Ostatnie SmackDown Live przed Fast Lane już za nami, co oznacza, że zbliżamy się wielkimi krokami do Największej ze Scen – Wrestlemanii 34. Dzisiaj jednak zostały dodane prawdopodobnie dwa ostatnie pojedynki do karty gali Fast Lane, która odbędzie się już w tę niedzielę. Shinsuke Nakamura zmierzy się z Rusevem, o czym trochę później się wypowiem, a Becky Lynch wsparta przez Naomi podejmie Carmellę i Natalyę w Tag Team Matchu.

Niestety oprócz proma, nie byliśmy świadkami występu żadnej z drużyn, które podczas Fast Lane będą walczyć o tytuły mistrzowskie Tag Team. Nie widzieliśmy także Johna Ceny, który podczas ostatniego RAW wystąpił w segmencie, a następnie w walce z Goldustem. No cóż… Segment i walka z Goldustem, ale za to na RAW > ostatnie SmackDown Live przed PPV, na którym John będzie walczył o mistrzostwo WWE. Przynajmniej nie dostaliśmy Gauntlet Matchu.

SmackDown po raz kolejny wypadło średnio, chociaż nie tragicznie, jednak co było tutaj na plus, a co na minus?

1 2 3 4 5

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany