Kontynuujemy drogę do Royal Rumble 2018. Co prawda przed nami zostały jeszcze dwie następne tygodniówki, jednak tak naprawdę wiemy, że co ma się zdarzyć 28 stycznia, to jest to już zapowiedziane. Dzisiaj potwierdzono, że Chad Gable i Shelton Benjamin staną przed kolejną szansą na zdobycie mistrzostw Tag Team, jednak będzie to tym razem 2 out of 3 Falls Match. O tym trochę później, gdyż jest to zdecydowanie temat do przedyskutowania.

Poznaliśmy też nowe twarze w obydwu Royal Rumble Matchach, gdyż dalej słyszymy o tym, które wrestlerki deklarują swoją obecność w tym pojedynku. Po co? Nikt tego nie wie. Odbyło się ostatnie starcie pierwszej rundy turnieju o mistrzostwo United States, w którym Zack Ryder nie wziął rewanżu za porażkę z Clash of Champions przeciwko Mojo Rawley’owi i ponownie wygrał były futbolista.

Natomiast w Main Evencie dzisiejszego SmackDown Live zobaczyliśmy 2 on 3 Handicap Match, w którym Kevin Owens i Sami Zayn podejmowali: AJ Stylesa, Shinsuke Nakamurę i Randy’ego Ortona. Heelowie przegrali po dwóch restartach pojedynku związanych z tym, że chcieli oni zakończyć walkę, przegrywając przez Count-Out i dyskwalifikację.

Za nami kolejne średnie SmackDown Live, czyli nic nowego, jeśli chodzi o jakość niebieskiej tygodniówki. Co jednak było na plus, a co na minus? Przekonajmy się.

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany