PLUS

Trzeba wygrać dwukrotnie jednego dnia!

Po zeszłotygodniowej kontrowersji związanej z zakończeniem pojedynku o mistrzostwa Tag Teamów, a w zasadzie z jego restartem, dzisiaj mieliśmy wiedzieć więcej na temat rewanżu. Jak wszyscy pamiętamy Gable i Benjamin wstępnie wygrali walkę, jednak rezultat został cofnięty przez to, że w przypięciu brali udział ci zawodnicy, którzy nie byli tymi „legalnymi”. W związku z całym tym zamieszaniem na dzisiejszym SmackDown Live byliśmy świadkami segmentu tych, którzy domagali się sprawiedliwości.

Ostatecznie dostali oni „tylko” walkę rewanżową, w której by wygrać tytuły mistrzowskie będą musieli wygrać nie raz, a dwa razy, gdyż będzie to 2 out of 3 Falls Match. Już ich zwykły pojedynek stał na bardzo wysokim poziomie, a co dopiero, kiedy zostanie dodana do tego stypulacja. Nie mogę się doczekać na tę walkę i mam nadzieję, że będzie to jeden z tych fragmentów Royal Rumble, o którym będziemy wspominać przez następne miesiące.

Chad Gable i Shelton Benjamin oczywiście w ringu robią bardzo dobrą robotę, ale niestety, jeśli chodzi o to, jak są odbierani przez publiczność, to nie jest to tak zachwycające. Czy zdobędą oni mistrzostwa Tag Teamów? Szczerze nie chciałbym tego i fani, którzy będą zgromadzeni na arenie, z pewnością nie zareagują na nowych mistrzów entuzjastycznie.

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany