PLUS

Czyli jednak Dream Match?

Przed Main Eventem dzisiejszego SmackDown Live odbył się mini segment na backstage’u, podczas którego AJ Styles przyszedł do Randy’ego Ortona. Do ich rozmowy wtrącił się Shinuske Nakamura, który prawdopodobnie zaproponował nam mały spoiler. Mianowicie Japończyk ewidentnie wskazał na tytuł mistrzowski, trzymany przez AJa. Mam na myśli to, jakoby to były mistrz IWGP Heavyweight miał wygrać Royal Rumble Match, by następnie ruszyć po mistrzostwo WWE na Wrestlemanii 34. Spowodowałoby to Dream Match (oczywiście w WWE, gdyż jak pewnie większość z Was wie, ta dwójka zmierzyła się ze sobą podczas Wrestle Kingdom 10) pomiędzy Stylesem a Nakamurą.

Od jakiegoś czasu mówi się, że Shinsuke jest głównym faworytem do wygrania 30-osobowego starcia, może nawet jedynym z SmackDown Live (jeśli liczyć, że Cena jest Wolnym Agentem). Na razie są to tylko spekulacje, a można je już teraz „pogrzebać”, wspominając, że mówi się coraz bardziej o tym, że przeciek o Main Evencie Fast Lane ma być prawdziwy. Oczywiście w tamtym pojedynku uczestniczyłby Shinsuke Nakamura, przez co jednocześnie moglibyśmy wykluczyć go z grona faworytów do wygrania Royal Rumble Matchu.

Mimo wszystko miejmy nadzieję, że te plotki o Main Evencie Fast Lane są tylko i wyłącznie kłamstwem. Wierzę, że Nakamura wygra Royal Rumble Match i zmierzy się z AJ Stylesem o mistrzostwo WWE na Wrestlemanii 34.

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany