Pierwsze SmackDown Live po Wrestlemanii 34 już za nami, więc czas na pierwsze podsumowania w tak naprawdę nowym sezonie w WWE na niebieskiej tygodniówce. Dwa dni temu byliśmy świadkami kilku niespodziewanych zwrotów akcji, których skutki będziemy widzieć przez następne tygodnie, a niektórych nawet przez miesiące.

SmackDown Live otworzył dzisiaj Shane McMahon, ogłaszając nowego GMa niebieskiej tygodniówki. Doznaliśmy ogromnego szoku, gdy usłyszeliśmy, że na tym stanowisku Daniela Bryana zastąpi Paige, która na wczorajszym RAW oficjalnie zakończyła swoją karierę wrestlerki. Następnie byliśmy świadkami pojedynku o tzw. Pietruszkę, gdyż Naomi pokonała Natalyę. Czy oznacza to większy push dla byłej członkini stajni B.A.D.?

Działo się dość dużo, a droga na The Greatest Royal Rumble i Backlash już ruszyła na dobre. Ogólnie SmackDown Live wypadło dobrze, jednak jeszcze raz zaznaczę. Ilość plusów i minusów nie jest adekwatna do jakości Show.

1 2 3 4 5 6 7 8

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany