PLUSY I MINUSY

Plusy i minusy z SmackDown Live – 10.04.2018

PLUS

Nowy GM SmackDown Live

Podczas RAW Paige oficjalnie potwierdziła plotki, które krążyły w Internecie przez ostatnie miesiące, mówiące o zakończeniu kariery przez tę zawodniczkę. WWE postanowiło to ogłosić w niezwykle ważnym miejscu dla Paige, jakim oczywiście jest Nowy Orlean. Właśnie tam cztery lata temu na RAW po Wrestlemanii zadebiutowała, kończąc wielki Title Reign AJ Lee. Teraz w tej samej arenie ogłosiła, że jest zmuszona zakończyć swoją karierę.

Na SmackDown natomiast dostaliśmy niesamowicie szokującą informację. Paige zastąpi Daniela Bryana na stanowisku Generalnego Menadżera SmackDown Live. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw, szczególnie, że przecież Angielka od RAW po Survivor Series występowała na czerwonej tygodniówce, czy to jako członkini Absolution, czy to jako późniejsza Menadżerka Sonyi Deville i Mandy Rose. Z pewnością jest to dla tej dwójki ogromna strata i już na pewno nie mają szans na jakikolwiek większy push.

Jestem niesamowicie szczęśliwy, że Paige jest teraz na tym stanowisku, gdyż uwielbiałem ją jako wrestlerkę oraz jako Menadżerkę Absolution na RAW. Jest bardzo dobra przy mikrofonie, a także ma świetny kontakt z publiką, która ją również bardzo lubi. Mówiło się o Double J’u, o Edge’u i Christianie, czy nawet Hulku Hoganie. Szczerze, nie chciałem tego pierwszego, ani tego ostatniego, bo mimo tego, że są oni niesamowicie charyzmatyczni, to nie czuję, by mogli się obecnie dobrze spisać w tej roli. Jestem pozytywnie nastawiony do „kadencji” Paige na tym stanowisku.

KATEGORIE
PLUSY I MINUSYWIW

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

KOMENTARZE

*

*