PLUSY I MINUSY

Plusy i minusy z SmackDown Live – 10.04.2018

PLUS

Ikoniczne SmackDown Live

Podczas Wrestlemanii 34 byliśmy świadkami pojedynku pomiędzy Charlotte Flair a Asuką, które według wielu osób (w tym zdecydowanie mnie) skradło show. Dzisiaj obecna mistrzyni kobiet SmackDown Live miała swój segment, który został przerwany wielce wyczekiwanym przez fanów debiutem w głównym rosterze Billie Kay i Peyton Royce. Te brutalnie zaatakowały Charlotte, a o tym, co się stało po tym ataku, będziecie mogli przeczytać za chwilkę.

Jest to bardzo duże wzmocnienie dla dywizji kobiet na niebieskiej tygodniówki, gdyż z pewnością będzie to odświeżenie dla tej nudy, która dzieje się w niej w ostatnich miesiącach. Fani NXT znają je i na pewno mają takie same odczucia, względem tej dwójki co ja i mam nadzieję, że zrobią tu mocną rewolucję. Zdecydowanie są w stanie to zrobić.

KATEGORIE
PLUSY I MINUSYWIW

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

KOMENTARZE

*

*